דירקטוריון כיל בפגישה בדימונה

פורסם ע"י: דוברות
|
תאריך עדכון: 12/11/2017
לראשונה הדירקטוריון נפגש בעיר
חברי הדירקטוריון, בראשות היו"ר יוחנן לוקר, ביקרו בין היתר בפרויקטים החברתיים של "כיל בקהילה" בירוחם ולנו בבית המלון "אירוס המדבר" אשר שימש בעבר כמשרדים של כיל ונתרם על ידה לקרן לטובת תושבי ירוחם. דירקטוריון והנהלת כיל הגיעו ביום שני לביקור בן יומיים בעיר ירוחם, במהלכם קיימו את ישיבתם.

הביקור כלל ביומו הראשון מפגש עם מועצת עיריית דימונה בראשות בני ביטון, וביקור בפרויקטים החברתיים של "כיל בקהילה" בירוחם, הנעשים בשיתוף ולמען האוכלוסייה בנגב, ביניהם סדנת "תיקון עולם", הגינה הקהילתית ו"האמהות המבשלות של ירוחם", שם נהנו מארוחת צהריים מסורתית עם מאכלים ייחודיים.

את היום הראשון סיימו חברי הדירקטוריון וההנהלה במלון "אירוס המדבר" השוכן במבנה ששימש בעבר כמשרדים של כיל ונתרם על ידי החברה לקרן ירוחם, שם זכו לחנוך את שלט המלון החדש. למחרת קיימו חברי הדירקטוריון את הישיבה במפעל רותם אמפרט.

יו"ר דירקטוריון כיל, יוחנן לוקר: "ישיבות הדירקטוריון החיצוניות של כיל תתקיימנה מעתה בערי הדרום, שם מתקיימת עיקר הפעילות של כיל. הנגב הוא הבית של כיל ומקור העוצמה שלנו. אנחנו מבינים את האחריות שלנו ושמח שהישיבה הראשונה מתקיימת בעיר ירוחם, המהווה בית לרבים מעובדינו ועמה יש לנו שיתוף פעולה פורה במגוון פרויקטים למען הקהילה'.

במהלך הישיבה במליאת מועצת העיר דימונה סקר ראש העיר ביטון בפני הנוכחים את התפתחותה של העיר בארבע השנים האחרונות, דיווח על המיזמים בהם שותפה כיל כמו הענקת מלגות לסטודנטים בני המקום, מועדוניות כיל וכדומה.

בתום הישיבה העניק ביטון ליו"ר הדירקטוריון אלוף במיל' יוחנן לוקר ולמנכ"ל כיל ד"ר אשר גרינבאום תבליט מהודר עם הקדשה חמה על תרומתם לדימונה בפרט ולנגב בכלל.

ביטון: "כפי שאמרתי לא אחת, אם אין כיל – אין נגב. כיל אחראית לפרנסתם של לפחות מחצית מתושבי הנגב ועל כך אני מצדיעה לה. מאידך, שמירה על זכויותיהם של עובדי כיל היא בנפשנו ואני שמח שיש שיתוף פעולה פורה ומפרה בין כיל לקהילה ולהפך".

אודות כיל למען הקהילה: במשך שנים רבות מייצרת כיל שותפויות עם הקהילה בדרום ותורמת למגוון רחב של תכניות רווחה חברתיות, החל במועדוניות לילדים וכלה בתוכניות בריאות וחינוך. כיל מאמינה שאזרחות תאגידית טובה מחייבת מעורבות אישית, על כן בנוסף לסיוע הכספי, היא מעודדת את עובדי החברה ומנהליה לקחת חלק פעיל בתוכניות אלה, ומאות מהם משתתפים בפעילויות מידי שבוע.​