עידן חדש בדימונה

פורסם ע"י: דוברות
|
תאריך עדכון: 28/12/2017
כי"ל תתמוך במ.ס. דימונה​
מ.ס. דימונה
למרות ההפסד לקבוצת הפועל תל אביב במסגרת גביע המדינה בכדורגל, נמצא השבוע מי שימתיק את הגלולה המרה לשחקנים, למאמן ולאלפי אוהדי קבוצת הכדורגל המקומית מ.ס דימונה: עידן עופר, הבעלים של כימיקלים לישראל, אשר נכח במשחק ההפסד, התרשם עמוקות מרמת שחקני הקבוצה ומהדרך הרצינית ששיחקו והחליט לתמוך בה כספית החל מינואר הקרוב.

עופר, שיחד עם רעייתו בתיה ובנו הקטן סמי היה אורחו של ראש עיריית דימונה בני ביטון במשחק שנערך במושבה בפתח תקווה, כל כך התלהב מהקבוצה ומשחקניה עד כי לא היסס להניף את ידיו כאשר החלוץ המקומי יוני רביבו כבש את שער היתרון.

כי"ל בבעלות עופר הנה המעסיק הגדול ביותר בנגב, וכ-40% מעובדיה המפעל הם תושבי דימונה. העיר דימונה עצמה זוכה לתמיכה כספית מכי"ל בגוון תחומים כמו: מימון מועדוניות, חלוקת מלגות, ועוד.

את ההודעה על החלטתו לתמוך בקבוצת מ.ס דימונה, העביר עופר לראש העיר ביטון הבוקר, תוך שהוא נמנע מלנקוב בסכום כספי כלשהו, אבל כן הדגיש כי התמיכה תינתן החל מהחודש הקרוב, קרי ינואר 2018.

עופר, כידוע, הינו שותף בבעלות על קבוצת הפאר ה��פרדית אתלטיקו מדריד, והאצטדיון המפואר בחיפה נושא את שם אביו סמי ז"ל.

ראש העיר ביטון הודה לעופר על התמיכה המורלית והכספית, ואף הביע את תקוותו כי התמיכה תתרחב גם לענפי ספורט אחרים.

ביטון: "אני מודה לידידי עידן עופר על הפרגון והתמיכה, ואני מאמין כי תמיכתו הנה עוד נדבך חשוב ביישום הציונות בנגב. אני מאמין שגם רעיונות אחרים שהעליתי והצעתי, יתקבלו על ידו בעין יפה בבוא הזמן. מ.ס דימונה ראויה לכל תמיכה, הן כדי לשרוד והן כדי להמריא מעלה במעלה הטבלה ובמעלה הליגות".  ​