הרשמה לכיתות א'

פורסם ע"י: דוברות
|
תאריך עדכון: 15/01/2018
כל הפרטים
תמונה של ילדים
תאריכי הלידה של החייבים ברישום לכתה א' לשנת הלימודים תשע"ט הם:
ו' טבת תשע"ב (1 בינואר 2012 ) עד יח' בטבת תשע"ג (31 בדצמבר 2012 ).
תכנית  "אזורי בחירה מבוקרת וייחודיות בית ספרית"  נועדה לאפשר לכם להיות מעורבים ולהשפיע
על ההחלטה באיזה בית ספר ילמד ילדכם, היא גם תוכננה ליצור את התנאים המיטביים בבתי הספר על  מנת שהחינוך שילדיכם יקבלו יהיה האיכותי, המעניין והמגוון ביותר!

כיצד התכנית פועלת ואיך מתבצעים הבחירה והשיבוץ?
תקופת הרישום היא מ- 21.01.18 עד 06.02.18.
עליכם להיכנס ולבצע את תהליך הבחירה במערכת הרישום האינטרנטית​ או במדור רישום בבניין  העירייה. במערכת הרישום תתבקשו לדרג שלושה בתי הספר המועדפים עליכם (לפי סדר העדיפות שלכם)  מבין כלל בתי הספר היסודיים בעיר.  בנוסף תתבקשו להזין פרטים נוספים,  כגון מספר הזהות של הילד, נתונים על בתי ספר בהם לומדים אחים גדולים ועוד. רצוי למלא זאת  כשבידיכם ספח תעודת הזהות שלכם עם פרטי הילדים.

כיצד יתבצע השיבוץ?
1.לכל ילד יוגדר בית ספר הקרוב למקום מגוריו. הודעה על זהות בית הספר הקרוב תישלח אליכם מבעוד מועד.
2.ילדים הלומדים בגנים הצמודים לבית ספר(יצחק שדה, אלפסי ורבין)  בית הספר הזה ייחשב אוטומטית כבית הספר הקרוב.
3.במידה ובחרתם בעדיפות הראשונה את בית הספר שהוגדר כקרוב למקום מגוריכם – מובטח כי ילדכם ישובץ לאותו בית ספר.
4.במידה ובחרתם בעדיפות הראשונה בית ספר אחר (לא הקרוב למקום מגוריכם)- שיבוץ הילד ישובץ לבית הספר ייעשה על פי שיקולי מקום פנוי,גודל כיתות ואיזון בין מספר הבנות  והבנים, תוך מתן עדיפות לאיחוד אחים.
5.במידה ומאחת מהסיבות הנ"ל לא שובץ הילד לבית הספר שבחרו הוריו יהיה ניסיון לשבצו בעדיפות השנייה שסימנו הוריו, או לבית הספר הקרוב למקום מגוריו.

חשוב לציין! עיריית דימונה שואפת לאפשר לכל ילד ללמוד בבית הספר שבחרו הוריו, אך יש לקחת בחשבון שבמידה ובחרתם בית ספר שלא הוגדר כקרוב למקום מגוריכם, ולא מתקיים בו איחוד אחים, קיימת האפשרות שילדכם לא ישובץ אליו. עד סוף חודש יוני תבצע העירייה את השיבוץ, אתם ההורים תוכלו להיכנס לאתר הרישום ובו יופיע השיבוץ של ילדכם לבית ספר.