קפה שירה 5 של הספרייה העירונית – קוטף מחמאות ארציות

פורסם ע"י: דוברות
|
תאריך עדכון: 05/07/2018
קפה שירה – הולך ותופס לו מקום של כבוד, ושמו ושמה של דימונה הולכים לפניו.

משתתפי הטקס בקפה שירה
רבים היוצרים והיוצרות שבוחרים להביא את יצירותיהם ולהשמיע אותן כאן בספריה העירונית של דימונה ומדובר על היוצרים והיוצרות מכל הגילאים ומערים ממרכז הארץ ואף צפונה - נראה שמאמר חז"ל תופס לגבי הדרום, "כל הרוצה להחכים ידרים" - ואכן רבים היוצרים והיוצרות שעושים דרכם לדימונה לשמוע ולהשמיע מיצירותיהם.

כאמור, זה היה ערב מס' 5 – כאשר על הפקתו הופקד היוצר הצעיר בן דימונה ערן תורג'מן, המהווה את הרוח החיה מאחורי ערבי השירה הייחודיים האלה, שנותנים במה והזדמנות ליוצרים צעירים, המביאים את שיריהם וביכורי שיריהם לידי ביטוי.

רבים הגורמים המסייעים בידי של ערן, הנהלת הספרייה העירונית שבראשה עומדת דר' רות קלמן, יעל ביטון מיח' ההתנדבות, אגף תרבות, דניאל אדא המוסיקאי הדימונאי המחונן שהופקד על מוסיקה כאשר ליווה את ��זמרות המקומיות ברוריה אדא (אמו), הדר שפר, שרה סיטריש ואורי אדא (אח).

ערן – הודה בערב זה ליוצרים וליוצרות שהציגו והקריאו את שיריהם ביניהם: הדר שפר, ראובן גוטמכר, מלי שחר, שרה מלול, אלדד שמעוני, אירית בונקר, תמר שרוני, נגה סוירי. משוררים בפוטנציה כבר אמרנו? ערן תורג'מן – היוצר והמוביל הופתע בידי אשתו, אמו ובתו – שחגגו לו בערב זה יום הולדת.​