רשות הספורט העירונית הוקמה מתוך חזון של ראש העיר והנהלת העיר לקדם את הספורט בעיר דימונה ולאגד תחת קורת גג אחת את כלל הספורט בדימונה. 
רשות הספורט מציעה סל מגוון של פעילויות ספורט לכלל תושבי העיר בשאיפה שמבוגרים וצעירים כאחד ישתלבו בפעילויות הספורט והפנאי בעיר.
בתקופה קצרה השקנו את מירוץ הלילה הראשון בדימונה, הקמנו בפארק האגם עיר ספורט ליום אחד , זרענו זרעים חדשים במחלקת הנוער בכדורגל, הקמנו מערך חוגי ספורט ובריאות בקאנטרי קלאב, חתמנו על שתפ עם הפועל באר שבע/דימונה בכדורסל, מרכזי הטניס והחינוך בישראל פתחו אצלנו בפעילות המבורכת שלהם , אשר תכלול גם שיפוץ המגרשים ותוספת של שני מגרשים נוספים.ובימים אלו ממש אנו עמלים על הקמת חדר כושר לילדים ומבוגרים בשכונת מממשית, הקמת בריכה הידרוטראפית חדשה, הקמת ספורטק מרהיב חדש ועוד ועוד. יש למעלה מ- 1200 ספורטאים צעירים פעילים וכ- 6000 מנויים בקאנטרי קלאב.

דימונה רואה את תחום הספורט כתחום חשוב מאוד וכתוצאה מכך בשנים האחרונות תקציב הספורט בעיר גדל ב-300% וכיום קיימים בעיר מגוון גדול מאוד של ענפי ספורט. לאחרונה אף הושגו הישגים ספורטיביים משמעותיים בענף הכדוריד, בקרטה, טניס שולחן ועוד. בעיר פעילים כ1200 ספורטאים תחרותיים!

בנוסף, לפעילות הענפה בשנים האחרונות מתקני הספורט ופנאי בעיר נמצאים בתנופת פיתוח משמעותית. אצטדיון הכדורגל שופץ, נבנה אצטדיון נוער ונבנו שני מגרשי קטרגל סינטטי לרווחת התשובים ובקרוב ייבנה אחד נוסף. יתרה מזאת, נבנו 3 מגרשי כדורסל חדשים, מגרשים חדשים קורו, קאנטרי קלאב מפואר נחנך, מגרשי הטניס שופצו והחלה סלילה של שביל אופניים ברחבי העיר. 


 

מכבי דימונה

מגרש ספורט

גודורשימת בעלי תפקידים:
רועי אמנו, מנכ"ל

טליה פרץ, מנהלת כספים

חברי דירקטוריון:
בני ביטון

ארמונד לנקרי

אסף איפרגן

סימה כחלון

דביר שץ

מקס פרץ

רויטל ממן


דוח כספי 2021 - העמותה לקידום הספורט, הפנאי ותרבות הגוף בדימונה
נתונים כספיים
פרוטוקול ישיבת דירקטוריון