נחמה אוחנה נבחרה למנהלת אגף הרווחה

עו"ס נחמה אוחנה, ששימשה עד כה כסגנית מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים, אדו מאנקיטה, נבחרה על ידי וועדת המכרזים למנהלת האגף. 

אוחנה, 58, אמא ל-3 וסבתא ל-2, נולדה בבאר שבע, אבל גדלה והתחנכה בדימונה. את לימודיה התיכוניים עשתה בתיכון ליהמן, ובסיומם התגייסה לצה"ל ושירתה בחיל שלישות.

ב-1988 החלה לימודי עבודה סוציאלית שאותם סיימה ב-1991. בתום הלימודים היא החלה לעבוד בעיריית דימונה כעו"ס משפחה ועו"ס חוק נוער. לאחר מכן מונתה לראש צוות ומשם נסקה לתפקיד הסגנית עד למינויה השבוע למנהלת האגף.

לאוחנה תואר שני בעבודה סוציאלית אותו סיימה בהצטיינות יתרה.

אוחנה: "צמחתי מהשטח... אני מאוד אוהבת את העבודה שלי...אני באה עם הלב והנשמה לעשות כמיטב יכולתי למען מי שהכי זקוק לשירות שלנו... אני גאה באגף ובעובדיו ומאמינה שיחד רק נמשיך ונתפתח".

מי שקלט את אוחנה בשנת 1991 היה עוזר ראש העיר, בני ביטון. השבוע נסגר מעגל, כשהיא נבחרה למנהלת האגף כשאותו ביטון משמש כראש העיר.

ביטון: "זו הזדמנות פז להודות למנהל הפורש אדו מנאקיטה על תרומה בת 25 שנים שלא תסולא בפז, ולאחל בהצלחה לנחמה שהיא האדם הנכון, בזמן הנכון ובמקום הנכון. לנחמה נכונה עבודה רבה וקשה, אולם מהיכרותי איתה היא לא חוששת מעבודה קשה והיא תיתן מעצמה מבלי להביט בשעון".

גם מחזיקת תיק הרווחה בעירייה, סגנית ראש העיר מרינט וקנין, איחלה לאוחנה בהצלחה ומסרה "עדות אופי".

וקנין: "אוחנה היא קודם כל לב ענק, נשמה גדולה ורצון להעניק. עם תכונות כמו שלה אין ספק כי היא תצליח בתפקידה והציבור הדימונאי הנזקק לשירותי הרווחה רק ירוויח מכך".